Kontakt

Nasza firma mieści się pod Poznaniem, w niewielkiej ale uroczej miejscowości Jasin, w bezpośrednim sąsiedztwie Swarzędza. Brzmi to może skomplikowanie ale jeden rzut oka na mapę pozwoli zrozumieć, dlaczego właśnie tu znaleźliśmy swoje miejsce: droga krajowa nr 92. Dzięki bezpośredniemu sąsiedztwu szybkiej drogi dojazdowej do Poznania możemy natychmiast reagować na wezwania Klientów i bez oglądania się na poznańskie korki możemy dotrzeć do nich z poradą, pomocą czy pilnym zamówieniem. Także dojazd do naszej siedziby jest dzięki temu łatwy i przyjemny.
Największym atutem firmy Ticon są ludzie. To z nimi Państwo się kontaktujecie, to oni przygotowują dla Państwa rozwiązania i je implementują.


 kontakty mapka

TICON Sp z o.o.

Swarzędz (Centrala)

Jasin, ul. Poznańska 37
tel. +48 61 81 87 230
fax +48 61 81 87 231

info@ticon.pl

        

Gdynia tel. 695 912 223 bh-gdynia@ticon.pl
Łódź tel. 601 958 043 bh-lodz@ticon.pl
Katowice tel. 609 763 727 bh-katowice@ticon.pl
Rzeszów tel. 518 400 965 bh-rzeszow@ticon.pl
Wrocław tel. 601 796 392 bh-wroclaw@ticon.pl

 


Dział Handlowy

Izabella Taraszewska
Izabella Taraszewska
Kierownik Biura Handlowego
kom.: 601 440 639
tel.: 61 8 187 246
izabella.taraszewska@ticon.pl
Agnieszka Podolak
Agnieszka Podolak
Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 61 81 87 269
agnieszka.podolak@ticon.pl
Zofia Stempniak
Zofia Stempniak
Specjalista ds. Sprzedaży
tel. 61 81 87 266
zofia.stempniak@ticon.pl
Janusz Stachecki
Janusz Stachecki
Doradca Techniczno-Handlowy
Rynek Paliw
kom.: 663 768 991
tel.: 61 818 72 51
janusz.stachecki@ticon.pl
anna
Joanna Zmyślony
Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 61 818 72 64
joanna.zmyslony@ticon.pl

Monika Jankowiak
Specjalista ds. Sprzedaży
tel. 61 818 72 55
monika.jankowiak@ticon.pl
mariusz
Mariusz Buczek
Doradca Techniczno-Handlowy
tel. 601 958 043
Region: woj. łódzkie,
mazowieckie
mariusz.buczek@ticon.pl
Joanna Gogola
Joanna Gogola
Doradca Techniczno-Handlowy
kom.: 695 912 223
Region: woj.pomorskie,
warmińsko-mazurskie
joanna.gogola@ticon.pl
Przemysław Mruczek
Przemysław Mruczek
Doradca Techniczno-Handlowy
tel. 609 763 727
Region: woj. śląskie,
małopolskie, opolskie
przemyslaw.mruczek@ticon.pl


Dział Logistyki

Grzegorz Kaczmarek
Grzegorz Kaczmarek
Kierownik Działu Logistyki
kom.: 603 946 451
tel.: 61 8 187 249
grzegorz.kaczmarek@ticon.pl
Sylwia Przybylska
Sylwia Przybylska
Starszy Specjalista ds. Logistyki
tel.: 61 81 87 235
sylwia.przybylska@ticon.pl

Dział Projektowo-Techniczny

Agnieszka Chlebowska
Agnieszka Chlebowska
Kierownik Działu
Projektowo-Technicznego
kom.: 609 727 430
tel.: 61 8 187 245
agnieszka.chlebowska@ticon.pl
Tomasz Andrzejczak
Tomasz Andrzejczak
Młodszy Specjalista
ds. Technicznych
tel.: 61 81 87 242
tomasz.andrzejczak@ticon.pl
anna
Kinga Pęczek
Młodszy Specjalista
ds. Technicznych
tel.: 61 81 87 248
kinga.peczek@ticon.pl

Formularz kontaktowy

Twoje imię i nazwisko (wymagane)

Twój e-mail (wymagane)

Firma (wymagane)

Temat

Twoja wiadomość
Prosimy o zawarcie wszelkich istotnych informacji (np. dot. medium, warunków pracy, wielkości średnic, długości, ilości), które pomogą nam dobrać produkty spełniające Państwa oczekiwania.