ElaSil® – klasyczny wąż silikonowy

16 maja, 2018 w Aktualności

Firma ELAFLEX w celu uzupełnienia linii węży z wykładziną PTFE ‘Elapharm’ wprowadziła nową gamę węży silikonowych ElaSil® przeznaczonych dla przemysłu farmaceutycznego, spożywczego i kosmetycznego.

ElaSil nadaje się do mediów wysokiej czystości, jest łatwy od oczyszczania i spełnia wymagania FDA, USP Class VI oraz 3-A Sanitary Standards. Typowe zastosowania to ultrafiltracja, fermentacja, produkcja wody ultra czystej, WFI (woda do injekcji) oraz jako wąż przesyłowy.

Homogeniczna konstrukcja węża łączy składa się z gładkiej warstwy wewnętrznej i powłoki wykonanej z utwardzanego platyną, przejrzystego, wolnego od ftalanów silikonu i stanowi kombinację wysokiej elastyczności oraz dobrej odporności na załamanie, w szerokim zakresie temperatur od -60° C do +200° C.

Do węża ElaSil montowane są zaprasowane końcówki, zgodnie ze specyfikacją klienta. Rozmiary od DN 13 do 102 oraz szeroki zakres popularnych końcówek jest dostępny z magazynu producenta.

ElasilElapharmWięcej informacji: ELAFLEX_Information_1.18_PL oraz ELAFLEX_Information_3.13_PL. Ze względu na specyfikę węża, a także możliwości doboru końcówek zachęcamy do bezpośredniego kontaktu:
Ticon Sp. z o.o.
Andrzej Jóźwiak – Dyrektor ds. Sprzedaży
gsm +48 601 724 107
andrzej.jozwiak@ticon.pl

Elasil