Nowe pozycje w ofercie! Węże Titano oraz Putone A SE

7 stycznia, 2015 w Aktualności

Plutone A SE

PLUTONE A SE 2Prezentujemy Państwu nową odmianę węża PVC z rodziny Plutone. Jest to ekonomiczny produkt o szerokim zastosowaniu, wyróżniający się bardzo dobrą elastycznością i łatwym prowadzeniem. Całkowicie wolny od ftalanów. Odporny na wiele substancji chemicznych i warunki atmosferyczne.

Kolor: przezroczysty

Zakres temperatur: od -10 ° C do + 60 ° C

Super elastyczny wąż PVC wzmocniony spiralą stalową.
Zgodnie z Reg. UE 10/2011 (klasy A, B, C) może być stosowany do substancji spożywczych

Zastosowanie:
Idealny do substancji spożywczych, napojów, soków owocowych, wina i likierów z maksymalnie 20% stężenie alkoholu. Jest często używany do napełniania maszyn i dozowniki.


 

Titano

TITIANO (2)Mocny i elastyczny  w niskich temperaturach wąż wykonany z PVC/PU,  lżejszy od tradycyjnego gumowego węża. Gładki w środku, odporny na ścieranie, oleje mineralne, ozon, starzenie, warunki atmosferyczne i niektóre substancje chemiczne. Warstwa wewnętrzna PU trwałe przewodząca elektryczne (≤106 Ohm / m) zgodnie z normą ISO 8031.

Kolor: czarny

Zakres temperatur: od -10 ° C do + 70 ° C

Zastosowanie:
Transport materiałów ściernych (zawiesiny, piasek, cement, ziarna, żwir); rozładunku nadbrzeżnego; stocznia; przy gospodarowaniu odpadami roślinnymi; stosowany przy maszynach do sprzątania, a także w autocysternach.

TITIANO (1)